ما کی هستیم و چکار میکنیم

درباره ما

Upload Image...

۲۵۷

Upload Image...

%۹۹

Upload Image...

۱۱۵۰+

Upload Image...

۸۷۵+

Upload Image...

لوکس سعادت

مجموعه لوکس سعادت با مدیریت سید مصطفی سعادتی نیا فعال در حوزه لوازم جانبی اتومبیل می باشد. این مجموعه با سابقه ای ۱۵ ساله در حوزه تزئینات داخلی و لوازم جانبی اتومبیل به کار خود ادامه داده است . با توجه به اینکه امروزه بیشتر امور روزانه از طریق خریدهای اینترنتی انجام میشود و افراد بدلیل مشغله هایی از جمله مشغله ی کاری، مسافت و هزینه های جانبی ، راحت تر و آسان تر در منزل فقط با انتخاب کالای مورد نیازشان به خرید اینترنتی می پردازند و آنرا درب منزل تحویل میگیرند.

تیم سعادت مارکت را بشناسید

سید مصطفی سعادتی نیا
مدیر مجموعه

سید مجتبی سعادتی نیا
مدیر داخلی

مهندس زمانی
پشتیبان مشتری

اهداف ما از ایجاد فروشگاه اینترنتی

  • ایجاد ارتباط قوی بین فروشگاه و مشتریان عزیز
  • تضمین اصالت کالا
  • حذف هزینه های اضافی برای تهیه کالا
  • تخفیفات ویژه برای تمامی محصولات
  • شیوه های متنوع ارسال کالا
Upload Image...

استراتژی سعادت مارکت از همان ابتدا خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بوده است. ما موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می دانیم، زیرا آگاه هستیم که در دنیای کنونی و با وسایل ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی، رضایت مشتریان تنها برگ برنده ی ما خواهد بود و لذا سعی نمودیم بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنیم.

جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات، پاسخ به سؤالات و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه های ارتباطی از جمله: تلفن، ایمیل، شبکه های اجتماعی و … در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما قابل دسترسی می باشد.

با ما در ارتباط باشید